Koen De Meester

Algemeen directeur

Tel. 013 38 05 11
koen.de.meester@sad.be 

Rob Vanhemel

Directeur ouderenzorg

Tel. 013 35 50 00
rob.vanhemel@sad.be

Els Van Hoovels

Campusverantwoordelijke

Tel. 013 35 23 00
els.van.hoovels@sad.be

 

Dr. Ruben Cools

Coördinerend en raadgevend arts

Ingrid Vansweevelt

Hoofdverpleegkundige cluster E

Regenboog: tel. 013 35 23 12

ingrid.vansweevelt@sad.be

Kelly Doclo

Hoofdverpleegkundige cluster F

Morgenrood: tel. 013 35 23 18

kelly.doclo@sad.be

Lien Pittevils

Diensthoofd Sociale dienst – Wonen en leven - Dagverzorgingscentra De Teerlings & De Horizon

Soc.dienst.sterderzee@sad.be

Soc.dienst.sintaugustinus@sad.be

Angie Sterckx

Medewerker sociale dienst voor woonzorgcentrum, (oriënterend) kortverblijf, dagverzorgingscentrum

Soc.dienst.sterderzee@sad.be

Wim Peels

Medewerker zingeving en spiritualiteit

wim.peels@sad.be