Koen De Meester

Algemeen directeur

Tel. 013 38 05 11
koen.de.meester@sad.be

Rob Vanhemel

Directeur ouderenzorg

rob.vanhemel@sad.be

Ann Krieckemans

Campusverantwoordelijke

ann.krieckemans@sad.be

Els Van Hoovels

Diensthoofd sociale dienst en administratie

els.van.hoovels@sad.be

 

Dr. Jo Peeters

Coördinerend en raadgevend arts

Raf Vallons

Diensthoofd ergo-kine-logo-animatie

raf.vallons@sad.be

Ingrid Vansweevelt

Hoofdverpleegkundige cluster E

  • Regenboog: tel. 013 35 23 12

ingrid.vansweevelt@sad.be

Kelly Doclo

Hoofdverpleegkundige cluster F

  • Morgenrood: tel. 013 35 23 11
  • De Horizon: tel. 013 35 23 00

kelly.doclo@sad.be

Adelheid Scheerlinck

Hoofdverpleegkundige cluster G

  • De Sterre: tel. 013 35 23 21
  • Nachtequipe 

adelheid.scheerlinck@sad.be

Angie Sterckx

Medewerker sociale dienst voor kortverblijf

angie.sterckx@sad.be

Elisabeth Julien

Medewerker sociale dienst voor woonzorg- en dagcentrum

elisabeth.julien@sad.be

Ilke Beckers

Verantwoordelijke kwaliteit ouderenzorg

ilke.beckers@sad.be

Wim Peels

Medewerker zingeving en spiritualiteit

wim.peels@sad.be