Koen De Meester

Algemeen directeur

Tel. 013 38 05 11
koen.de.meester@sad.be 

Rob Vanhemel

Directeur ouderenzorg

Tel. 013 35 50 00
rob.vanhemel@sad.be

Els Van Hoovels

Dagelijks verantwoordelijke

Tel. 013 35 50 00
els.van.hoovels@sad.be

 

Dr. Luc Beckers

Coördinerend en raadgevend arts

Iris Adriaens

Hoofdverpleegkundige cluster A

  • Citadel: tel. 013 35 50 20
  • Nachtequipe

iris.adriaens@sad.be

Luc Willems

Hoofdverpleegkundige cluster B

  • De Lindemolen: tel. 013 35 50 21
  • De Teerlings: tel. 013 35 50 39

luc.willems@sad.be

Els De Wit

Hoofdverpleegkundige cluster C

  • Het Spijker: tel. 013 35 50 31 
  • Hof van Nassau: tel 013 35 50 41

els.de.wit@sad.be

Catherine Servaes

Hoofdverpleegkundige cluster D

  • De Trapkens: 013 35 50 22
  • Het Dambord: tel. 013 35 50 23

catherine.servaes@sad.be

Lien Pittevils

Diensthoofd Sociale dienst – Wonen en leven

lien.pittevils@sad.be 

Angie Sterckx

Medewerker sociale dienst voor kortverblijf

angie.sterckx@sad.be

Linda Knaepen

Medewerker sociale dienst voor woonzorg- en dagcentrum

linda.knaepen@sad.be

 

Ilke Beckers

Verantwoordelijke kwaliteit ouderenzorg

ilke.beckers@sad.be

Jan De Jaeghere

Medewerker zingeving en spiritualiteit

jan.de.jaeghere@sad.be