Koen De Meester

Algemeen directeur

Tel. 013 38 05 11
koen.de.meester@sad.be

Rob Vanhemel

Directeur ouderenzorg

rob.vanhemel@sad.be

Els Van Hoovels

Diensthoofd sociale dienst en administratie

els.van.hoovels@sad.be

 

Dr. Luc Beckers

Coördinerend en raadgevend arts

Raf Vallons

Diensthoofd ergo-kine-logo-animatie

raf.vallons@sad.be

Iris Adriaens

Hoofdverpleegkundige cluster A

  • Citadel: tel. 013 35 50 20
  • Lindenmolen: tel. 013 35 50 21

iris.adriaens@sad.be

Luc Willems

Hoofdverpleegkundige cluster B

  • De Trapkens: 013 35 50 22
  • Dambord: tel. 013 35 50 23
  • De Teerlings: tel. 013 35 50 39

luc.willems@sad.be

Els De Wit

Hoofdverpleegkundige cluster C

  • Het Spijker: tel. 013 35 50 31
  • Hof van Nassau: tel. 013 35 50 41

els.de.wit@sad.be

Angie Sterckx

Medewerker sociale dienst voor kortverblijf

angie.sterckx@sad.be

Linda Knaepen

Medewerker sociale dienst voor woonzorg- en dagcentrum

linda.knaepen@sad.be

 

Ilke Beckers

Verantwoordelijke kwaliteit ouderenzorg

ilke.beckers@sad.be

Jan Dejaeghere

Medewerker zingeving en spiritualiteit

jan.dejaeghere@sad.be